web analytics

Blog

IT-security is zo complex geworden, dat je het niet alleen kunt beheren. Wij kunnen je daarbij helpen. Ons team is 24/7 bezig met security.

Ben je verbonden Dan loop je risico!
Success Stories

Ben je verbonden? Dan loop je risico!

Wie het nieuws volgt, kan het niet ontgaan zijn dat er steeds meer (grote) cyberaanvallen zijn. Om je daar goed tegen te wapenen, moet je fulltime met cybersecurity bezig zijn. Dat lukt veel ondernemingen helaas niet. Een IT-partner kan je daarbij helpen. Niet alleen zijn er meer cyberaanvallen, de aanvallen worden ook steeds geraffineerder. Neem alleen de afgelopen maanden: onder meer de Mandemakers Groep werd het slachtoffer van een ransomware aanval, waarbij het systeem dagen plat lag. Nog groter waren de aanvallen tegen Colonial Pipeline begin mei, of de Microsoft Exchange Server in maart. Als je een kijkje neemt op een van de live-tracking pagina’s voor cyberaanvallen, dan zie je dat 100 miljoen cybercrime-pogingen per dag geen uitzondering is. Ook in Nederland is het duidelijk zichtbaar. Uit cijfers van de politie blijk dat in mei 2020 er meer meldingen zijn gedaan van cyberaanvallen dan van woninginbraken. Een mijlpaal, zoals de politie het zelf omschrijft. Maar waarom zijn er zoveel cyberaanvallen en worden het er steeds meer? Dat komt omdat we steeds meer via internet verbonden zijn. Denk bijvoorbeeld aan je thermostaat, alarm en camerasystemen of de printers op kantoor én thuis. De impact van cyberaanvallen op de bedrijfsvoering wordt steeds groter. Iedereen in je organisatie is een potentieel slachtoffer. Daar moet je dus goede beveiliging voor inrichten. Voor veel bedrijven is dat best lastig, want regelmatig zien we dat de ict en ict-security door een medewerker ‘erbij’ wordt gedaan. Dat is tegenwoordig niet meer voldoende. De ontwikkelingen gaan zo snel – zowel in de ict zelf, als bij het vinden van nieuwe hackmethoden – dat je IT-beveiliging er niet meer ‘even bij’ kunt doen. Vooral voor kleinere ondernemingen is het ingewikkeld om iemand (of een heel team) fulltime op IT-security te zetten. Daar is simpelweg de mankracht niet voor. IT-security is zo complex geworden, dat je het niet alleen kunt beheren. Niemand heeft alle kennis in huis en voldoende tijd en middelen om continu de organisatie te informeren. Wij kunnen je daarbij helpen. Ons team is 24/7 bezig met security. Wij zorgen dat niet alleen jouw beveiliging zo goed mogelijk wordt ingericht, wij houden je beveiliging continu in de gaten. Daarnaast volgen we op de voet alle ontwikkelingen rondom hacking en veiligheidspatches. Wil je meer weten over hoe wij je kunnen ondersteunen bij je IT-security? Schrijf je in op onze nieuwsbrief of neem contact op.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *